יום ראשון, 16 בנובמבר 2014

כמה עולה שער חשמלי?

מחירון שערים שערי כניסה

שערים יכולים לשדרג את הכניסה לבית או לעסק ויש להם גם תפקיד פונקציונאלי של הענקת ביטחון. במאמר הבא נציג את טווח המחירים הממוצע בתחום ונסביר מה משפיע על עלות השערים
שערי כניסה מתאימים ללקוחות פרטיים, בעלי עסקים, מפעלים, חברות וארגונים. הם משנים לחלוטין את חזות הבית או העסק ושומרים על רמה גבוהה של ביטחון אישי. אפשר לייצר את השערים מחומרי גלם מגוונים כמו פלדה, אלומיניום, מתכת, ברזל ובמקרים מסוימים גם עץ. בנוסף, כדאי לדעת מה משפיע על טווח המחירים של שערים כגון:
א. שער קרוסלה – אלו שערים המאפשרים כניסה מבוקרת למקומות הומי אדם. הם מיועדים בעיקר למרכזי קניות ועסקים, משרדים, בתי מלון, בתי חולים וכן הלאה. עלותם אינה גבוהה והיא תלויה בהבדלים בין קרוסלות גבוהות ונמוכות. היא נעה סביב כמה אלפי שקלים, למעט מקרים מיוחדים של קרוסלות גבוהות שעלותן 2,000-5,000 ש"ח.
ב. שער קונזולי – אלו שערי הזזה הנעים ללא מסילות. הם נראים מרחפים באוויר ויתרונם הוא שמירה על דרך גישה חלקה ואסתטית. השער נפתח לצד אחד ומיוצב על ידי גשר או מסילה צדדית, אך נדרש מנוע חזק להנעתו. שער על גבי מסילה באורך 6 מטר יעלה 5,000-10,000 ש"ח.
ג. שער חשמלי או אוטומטי – כאן יש להבחין בין סוגים שונים של שערים חשמליים. שער מתרומם ממתכת יעלה 800-850 ש"ח, לעומת שער דומה מאלומיניום שיעלה 1,200 ש"ח בהתקנה על תשתית בטון. שער הזזה חשמלי יעלה 750-850 ש"ח בהתקנה על גבי הקרקע או תשתית בטון אולם שער נגרר יעלה 800-1,000 ש"ח. שער כנף חשמלי עשוי מתכת יעלה 850-1,000 ש"ח בהתקנה על הקרקע ושער כנף ממתכת בהתקנה על תשתית בטון יעלה 700-1,000 ש"ח.
ד. שער לבית פרטי – אם מטרת ההקמה היא שער כניסה לבית, רצוי לבחור מבנה שער העולה בקנה אחד עם גודל הכניסה וצרכי הלקוח. שער מתרומם ממתכת יעלה 850-1,100 ש"ח, בעוד שער מתרומם מפלסטיק יעלה 900 ש"ח ושער עץ יעלה 1,000 ש"ח. שער הזזה לבית ממתכת יעלה 850 ש"ח, אך טווח המחירים של שער הזזה מפלסטיק רחב יותר ונע בין 400-4,500 ש"ח. שער כנף לבית יעלה 850-1,500 ש"ח.

מה משפיע על המחירים?
הפרמטרים העיקריים שקובעים כמה עולים שערי כניסה הם מטרת ההקמה, מבנה השער וסוג החומר. כדאי לבדוק מה כוללת ההתקנה ולוודא שהיא מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים. חשוב להתייעץ עם גורם מוסמך לפני שבוחרים את השער ולהבין את ההבדלים בין חומרי הגלם. מלבד המחיר, ההבדל בין עץ, פלסטיק, מתכת, אלומיניום או ברזל משמעותי מאוד וצפוי להשפיע על עמידות השער ותפקודו לאורך זמן.
רוצים לשמוע פרטים נוספים על שערים חשמליים לחניה
? צרו קשר עם נציגי חברת גורן ובניו ונשמח לעמוד לרשותכם.  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה