יום שני, 31 במרץ 2014

כיצד בוחרים חברה לשערים אוטומטיים?

שערים אוטומטיים מציעים שדרוג נפלא באיכות החיים. באמצעות השערים הללו ניתן לשפר את תחושת הביטחון האישי בבית או בעסק, למנוע מאבקים על מקומות חנייה פרטיים וליהנות מאינטימיות גם בתוך ערים צפופות. שערים חשמליים מיוצרים כיום על פי סטנדרטים מחמירים ועומדים בתווי התקן הרגישים בעולם.

חברה לשערים אוטומטיים


מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של שערים אוטומטיים חייב להשקיע זמן ומשאבים בבחירת החברה המתאימה. יש מספר קריטריונים שיכולים לעזור בבחירת חברה לשערים אוטומטיים:

א. ניסיון – אין תחליף לניסיון של חברה אשר אמורה לבצע התקנה או התאמה של שערים חשמליים. הניסיון מונע תקלות בלתי צפויות והוא מהווה אינדיקציה ברורה ליכולות המקצועיות של החברה.

ב. מחיר – לא בושה לסנן חברות לשערים אוטומטיים על פי הצעות מחיר. עלות השער היא כמובן לא הפקטור החשוב ביותר, עולם גם המחיר הוא חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים.

ג. המלצות – רצוי לנסות ולקבל המלצות על חברה מסוימת. אפשר להתייעץ עם חברים, קולגות, שכנים או בני משפחה. המטרה של קבלת המלצות היא להבטיח התנהלות מול נציגים אמינים ואדיבים. התקנה של שער חשמלי יכולה להסתיים במהירות כל עוד מתקיימת אינטראקציה חיובית בין הגורמים המעורבים בתהליך.

התקנה ואחריות על שערים חשמליים


יש לתת עדיפות לחברה המציעה תקופת אחריות מורחבת לאחר התקנה של שערים חשמליים. חברה כזו בטוחה ביעילות שלה ומציבה את האינטרסים של הלקוח בראש סדר העדיפויות. תקופת האחריות חייבת לעלות בקנה אחד עם אופן השימוש בשער, סוג ההתקנה ותנאים נוספים המופיעים בחוזה.


לסיכום, קל יותר לבחור חברה לשערים אוטומטיים כאשר יודעים מה לחפש ועל מה לשים דגש. בדקו את הניסיון, את המחיר ואת ההמלצות ואל תשכחו לברר לגבי תקופת אחריות. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה